خرید و فروش ایکس باکس

خرید و فروش ایکس باکس شماره تلفن فروشنده های ایکس باکس در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار سخت افزار با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


هیچ موردی وجود ندارد
اگر شما هم به کار خرید و فروش سخت افزار و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «سخت افزاری ها» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

ایکس باکس چیست؟

ایکس باکس (Xbox) یک تاجریت سرگرمی و کنسول بازی ویدئویی است که توسط مایکروسافت ساخته و توسعه داده شده است. این تاجریت و کنسول بازی با هدف ورود به بازار بازی‌های ویدئویی و مدیا در تاشیرت دهه ۲۰۰۰ توسط مایکروسافت معرفی شد.

اولین نسخه از ایکس باکس در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۰۱ در ایالات متحده عرضه شد. این کنسول با استقبال خوب از بازار بازی‌های ویدئویی مواجه شد و در سال‌های بعد به سرعت محبوبیت یافت.

ویژگی‌های اصلی ایکس باکس شامل موارد زیر می‌شود:

قابلیت اجرای بازی‌های ویدئویی: ایکس باکس توانایی اجرای بازی‌های ویدئویی با گرافیک بالا و کیفیت صدا برتر را فراهم می‌کند.

پلتفرم آنلاین: Xbox Live: این پلتفرم آنلاین امکان بازی چند نفره آنلاین و ارتباط با بازیکنان دیگر در سراسر جهان را فراهم می‌کند.

پخش فیلم و موسیقی: قابلیت پخش فیلم‌ها، موسیقی، و برنامه‌های تلویزیونی از طریق خدمات متعدد مانند Xbox Video و Xbox Music.

کنترلرها و وسایل جانبی: ایکس باکس از کنترلرهای خاص، کنترلرهای بی‌سیم، کیبورد و ماوس و دیگر وسایل جانبی برای تجربه بازی بهتر استفاده می‌کند.

قابلیت نصب و اجرای برنامه‌ها: قابلیت نصب و اجرای برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف، به عنوان مثال، Netflix، Spotify و برنامه‌های رایگان و غیررایگان از Microsoft Store.

ایکس باکس از گرافیک و پردازش‌های پیشرفته بهره‌مند است و بازی‌های انحصاری زیادی برای خود دارد که توسط استودیوهای توسعه‌دهنده مختلفی تولید شده‌اند. این کنسول نقش مهمی در صنعت بازی‌های ویدئویی دارد و از آن زمان به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کنسول‌های بازی شناخته می‌شود.